Kromě šablon vytváří Elegant Themes i skvělé pluginy. Jejich přehled najdete na této stránce.

divi_builder_plugin_main_image

Divi Builder

Plugin vytvořený na základě šablony Divi. Plugin umožňuje uživatelsky přívětivou tvorbu webových stránek pomocí modulů a jejich stavěním stylem ‚Drag & Drop‘. Plugin pracuje s všemi WordPress šablonami.

bloom_plugin_main_image

Bloom

Bloom je skvělý plugin pro sběr e-mailových adres. S Bloom můžete jednoduše vytvořit formuláře pro vaši webovou stránku. Na výběr máte desítky vzorů a druhů zobrazení. Lze napojit na různé e-mailové služby.

monarch_plugin_main_image

Monarch

Monarch je jedním z nejlepších pluginů pro propojení WordPress a sociálních sítí. Monarch byl navržen tak, aby vám přinesl více fanoušků a zvýšil počet sdílení stránek.

handheld_plugin_main_image

HandHeld

S pluginem HandHeld se každá stránka stane přívětivá pro mobilní zařízení. HandHeld vytvoří alternativní mobilní vzhled pro vaši WordPress stránku.

anticipate_plugin_main_image

Anticipate

Vytvářejte rychle stránku „Ve výstavbě“ s pluginem Anticipate. Dejte návštěvníkům vědět, kdy se projekt spustí a navažte s nimi kontakt pomocí e-mailu nebo sociálních sítí.

shortcodes_plugin_main_image

Elegant Shortcodes

Plugin, který na jakýkoliv WordPress web a do jakékoliv šablony přenese skvělé shortcody z dílny Elegant Themes. Jakmile si na ně zvyknete, už nebudete chtít používat jiné.